Oblíbené

žádný oblíbené album 1 oblíbenec

Náš tip

Proměňte svá alba ve fotoknihu!
Ideální jako dárek nebo jen tak na památku.
Levně, rychle, jednoduše.

(vannesska)
Vítejte fetišisté,

jsem ráda, že jste navštívili má alba, které jsem zde připravila speciálně pro Vás.

Mé jméno je Vanessa a jsem 22-letá půvabná studentka Univerzity Karlovy v Praze. Touto cestou Vám zde nabízím své použité kalhotky, tanga, silonky a jakékoliv další prádlo a zboží, které obnosím dle Vašeho přání.

Jsem velice energická slečna, miluji akci, zábavu, vzrušení a život samotný, proto pro mne není problém obnosit prádlo prakticky jakkoliv, několikrát denně se do něj udělat, propotit jej při sportu, atd.

Zajímá Vás jak jsem se k tomuto businessu dostala? A proč toto dělám? Jako studentka bydlím na privátě s přáteli, relativně často se mi stávalo, že se mi ztrácelo spodní prádlo. A když jsem jednoho dne přistihla spolubydlícího se svými kalhotkami v intimní chvilce, rozhodla jsem se, že jistě mohu udělat takovouto radost i jiným mužům a ženám. Pochopitelně se mi to líbí. Představa nad tím, že si někdo dělá dobře u mého prádla mne vzrušuje.

Chcete si očuchat a olízat mé provoněné a nasáklé kalhotky, silonky, punčošky, nebo botičky? Nosit mé propocené sportovní prádlo, nebo rozbalovat balíček obsahující právě Vaše tajná přání? Napište mi co přesně byste si přáli a jistě se dohodneme....

A zde několik z Vašich emailů, které jste mi zaslali po předání speciálního balíčku:)....

"Už si to dělám. Je to nádhera! Nechceš se podívat přes skype třeba?"
"Moc děkuji za skvělý zážitek!!!"
"Děkuji.Tovar už dorazil a děkuji za silné aroma (voníš hezky :-)."
"Prostě nepopsatelná nádhera!!!!!"
"Ahoj, jen chci říci že už je zásilka doma, Samodržky a bikiny krášně voní po tvém těle, máš strašně příjemnou vůni, hned jak jsem přičichl zatoužil jsem po dalších tvých věcech :) Měl bych zájem o nějaké kalhotečky."
"Ahoj Vannessko,děkuji za přístupová hesla k prádélku, opravdu krásné fotečky. Uvažuji, že si brzy nějaké objednám :-)"
"Wau , málem jsi mi vyrazila dech s fotkami a už teď vím , že od tebe budu odebírat prádelko častěji. Jsi vážně kočka i když tě nejde vidět krásná postava a nožky taky úžasný takže určitě palec nahoru. Je fajn že holka která prodává prádélko a vše kolem umí taky komunikovat takže za mě taky palec na horu."
"Moc děkuji. Báječně voníš......úžasně rajcovní vůně. Byl jsem v extázi.....a těším se na dalších objednávku."

Vaše Vanesska
vanesasmail@seznam.cz

Nebyli nalezeni žádní lidé.

reklama